Dostosuj:

W sobotnie dopołudnie w Domu Pomocy Społecznej „Złota Jesień” odbył się Festyn Rodzinny, na który zaproszone zostały rodziny oraz bliscy mieszkańców naszego Domu. Celem spotkania była integracja międzypokoleniowa, wzmacnianie i budowanie dobrych relacji. Był to piękny czas, pełen radości i wzruszeń. Dopisała zarówno pogoda jak i frekwencja, co niezmiernie nas ucieszyło. Na zaproszenie odpowiedzieli także w imieniu Zarządu Powiatu Raciborskiego – Wicestarosta Raciborski Pan Marek Kurpis oraz Członek Zarządu Pan Andrzej Chroboczek.

Dla uczestników Festynu przygotowaliśmy wiele atrakcji,miedzy innymi wystąpili tancerze z zespołu „Raciborzanie” oraz Mażoretki z zespołu „ZARA”, działający przy Stowarzyszeniu „Źródło”, które od wielu lat prowadzi Pani Aldona Krupa-Gawron.

Młodzi tancerze w barwnych strojach zaprezentowali piękne tańce ludowe z różnych regionów Polski, a mażoretki zachwycały swoimi umiejętnościami i zwinnością. Na scenie Domu zagościł również zespół wokalny „Rzuchowianki”. Piosenki biesiadne zaprezentowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rzuchowie zachęciły uczestników do wspólnego śpiewu. Natomiast piosenki z lat 60 i 70 wypełniły pozostały czas spotkania, zabierając gości i gospodarzy w podróż sentymentalną. Na Festynie Rodzinnym nie zabrakło również kącika dla najmłodszych.Dziękujemy wszystkim, którzy przyjęli zaproszenie i uczestniczyli w naszym wydarzeniu oraz tym, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie i pomogli je przygotować.

Festyn_Rodzinny_01.jpg Festyn_Rodziny_02.jpg Festyn_Rodziny_03.jpg

Festyn_Rodziny_04.jpg Festyn_Rodziny_05.jpg Festyn_Rodziny_06.jpg

Festyn_Rodziny_07.jpg Festyn_Rodziny_08.jpg Festyn_Rodziny_09.jpg

Festyn_Rodziny_10.jpg Festyn_Rodziny_11.jpg Festyn_Rodziny_12.jpg

Festyn_Rodziny_13.jpg Festyn_Rodziny_14.jpg Festyn_Rodziny_15.jpg

Festyn_Rodziny_16.jpg Festyn_Rodziny_17.jpg Festyn_Rodziny_18.jpg

Festyn_Rodziny_19.jpg Festyn_Rodziny_20.jpg Festyn_Rodziny_21.jpg

Festyn_Rodziny_22.jpg Festyn_Rodziny_23.jpg